Güneş Panelleri

JINKO SOLAR

Tier 1 sınıfındaki fotovoltaik güneş paneli üreticilerinin 1 Numarası

İlk büyük güneş paneli üreticisi olan Jinko Solar, uzun yıllardır dünya çapında sürdürülebilir enerji üretiminde çok önemli bir rol oynamıştır. Jinko Solar optimum kalite güvencesini garanti etmek için, geliştirme stratejisini dikey entegrasyona dayandırdığı güneş panellerini kendi laboratuvarlarında geliştirmektedir. Monokristal PERC gibi geleceğin teknolojileri üzerine yatırım yapmaktadırlar.

Ürün ve Performans Garantisi

Gelişmiş üretim tekniklerine ve kapsamlı dahili kalite kontrolüne ek olarak Jinko Solar, harici uzmanlar tarafından değerlendirilir. Dünya çapında çok büyük enerji projelerinin sağlayıcısı olarak, saygın finans kuruluşları tarafından yakından izlenmektedir. 

465 Wp Bifacial

Jinko Solar JKM465M-7RL3-TV 35mm Tiger Bifacial

540 Wp Bifacial

Jinko Solar JKM540M-72HL4-TV 35mm Tiger Pro 72HC-TV
ZORLU ENERJİ

Yatırım Teşvikli Projeleriniz için Yerli Üretim ZES

Türkiye’deki üretiminin %100’ü yenilenebilir enerji kaynaklarına dayanan Zorlu Enerji, ülkemizin yüksek potansiyele sahip olduğu alanlardan biri olan güneş enerjisi alanında da çalışmalar yapmaktadır.

DFA ENSYS Zorlu Enerji iş birliğiyle , çatısına güneş paneli yerleştirerek kendi elektrik ihtiyacını karşılamak isteyen kurumsal ve bireysel tüketicilere projelendirme, panel tedariği ve kurulum hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürdüren Zorlu Enerji, çatı sektöründe oldukça tecrübeli bir iş ortağı ile birliktelik sağlayarak endüstriyel çatılarda güneş paneli kurulumu için yenilikçi bir çözüm elde etmiştir ve bu çözümü yaygınlaştırmak için faaliyetlerine devam etmektedir.  

455 Wp Monofacial / Bifacial

ZES HC166-01 Modeli 450-455Wp

545 Wp Monofacial / Bifacial

ZES HC182-01 Modeli 545-555Wp
İletişim

Projenize Özel Üretim Seçenekleri için Bize Ulaşın